בניית אתרי אינטרנט שמוכרים – האמנות שמאחורי המקצוע

אתם רואים אתרי אינטרנט מקוונים בינלאומיים, שמוכרים מוצרים דומים – אולי אפילו פחות טובים משלכם. אתם יודעים ששיעור הקניות אונליין של מוצרים כמו שלכם הולך ועולה – ואתם נשארים בחוץ. אולי חשבתם על הקמת אתר מכירות באינטרנט, אולי אפילו ניסיתם להקים אתר מסחר באינטרנט שכשל, ובשלב הזה אתם בוודאי יודעים, שכמו בתחומים אחרים בעסק שלכם, גם הצלחת אתר מכירות באינטרנט נשענת על האיזון העדין בין עלות לתועלת. יש דרך אחת שאי אפשר לטעות בה להקמת אתרי מכירות אונליין שעובדים – בואו נבדוק ביחד, איך עושים את זה נכון.

צעיר וחדשני? אולי מסורתי ואמין? מה המיתוג שלכם?

השלב הראשון בתכנון אתר אינטרנט שעובד (כמו גם הניירת המשרדית שלכם וכרטיסי הביקור, ועוד) הוא לתכנן את המיתוג – תוך שאתם מבינים לעומק, מהו המסר שאתם מעוניינים להעביר ללקוחות, ברגע שאתר האינטרנט שלכם נחשף לעיניהם. חשוב לשים לב לעניין זה – מחקרים אינספור יציגו בפניכם את העובדה, שהצבע הכתום לכפתור הרכישה מניב יותר לחיצות (ורכישות), מאשר כל צבע אחר לכפתור זה – ומכאן, אנחנו למדים, שהבחירות הוויזואליות של אתר המכירות אונליין שלכם, חייבות להיות מושכלות. כך תעשו זאת נכון:

  • חשבו על המסר שאתם מעוניינים להעביר במראה האתר שלכם. אולי חדשני ומודרני? אולי ארגון שפועל במסורת מאב לבן? אולי אמינות ומסורתיות? אולי דווקא חשיבה מחוץ לקופסה? צבעוניות? ביטחון? מהן המילים שמתארות את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר – והאם הן מתאימות למה שהלקוחות עשויים לחפש?
  • תורת הצבע מקשרת מסר ויזואלי לכל צבע – היוועצו באנשי מקצוע והפכו את המסר השיווקי שלכם לשפה ויזואלית שתלווה את עיצובי הארגון מעתה והלאה
  • הפכו את השפה הוויזואלית לעיצוב של ממשק לאתר המכירות אונליין שלכם

בניית אתרי אינטרנט – הרבה יותר ממה שהעין רואה

מעבר לבניית אתרי אינטרנט יפים, חשוב לוודא כי כל חברה שמבטיחה הקמת אתר אינטרנט למכירות, מכירה גם את "חוקי המשחק" אשר נסתרים מהעין. למשל – האתר שלכם חייב להיות מתאים לקידום אורגני, מהיר ויעיל, כך שיהיה לו הפוטנציאל להגיע גבוה, בקידום אורגני – בלי ש"תפשטו את הרגל" בחבילות קידום של אלפי שקלים בחודש. גם ממשק הניהול חייב להיות יעיל וגמיש, ולאפשר לכם את כל השינויים שאתם מבקשים

תצוגת מוצרים כובשת

בניית אתרי מכירות ברשת שמציגים את המוצרים ומאפשרים רכישתם, מכילה התייחסות פונקציונאלית וויזואלית להצגת המוצרים – אתם צריכים גלריית תמונות שכוללת את האפשרות לסרטוני וידאו קצרים למוצרים, אפשרות לניהול נוח של המוצרים, ויכולת של המערכת לתמוך בכמות מוצרים שמתאימה לכם. רק אתר מכירות אונליין שיאפשר לכם להציג את המוצרים שלכם בצורה אטרקטיבית – יוכיח את עצמו כהשקעה נכונה לעסק.

 

 

 

נהנת? שתף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ייעוץ שיווק אסטרטגי בחינם

צור קשר